Најк Бебето Bodysuit, Шапка и Booties 3 Парче Сет

Најк Бебето Bodysuit, Шапка и Booties 3 Парче Сет

DEN 694.56

Достапност

Bodysuit и Шапка : 100% Памук; Booties : 62% Памук, 34% Полиестер, 4% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Еден краток ракав bodysuit, еден beanie, и еден пар на booties.Мека поврзана ткаенина.Проширување lapped рамената за лесно менување.Дното snap затворачи.Rib манжетни за сит, удобно се вклопуваат. 3-парче младата сет од Nike.Најк 3-парче младата поставите Bodysuit (100% памук) Ззп (100% памук) Bootie чорапи (62% памук, 34% полиестер, 4% elastane) Машина за миење ладно, внатре кон надвор Увезени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа