Donruss Класа на 2001 година Kazuhiro Sasaki Морнарите Bobblehead Слика

Donruss Класа на 2001 година Kazuhiro Sasaki Морнарите Bobblehead Слика

DEN 838.80

Достапност

Сосема нова состојба со оригинална кутија.Сериски-нумерирани на дното на база 171/2000. Вклучува ограничено издание трговски картичка.Кутијата е перфориран прозорец покрива делумно се одделени.Фигурата е 7 1/2 инчи висок, вклучувајќи база.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа