zapture Thermochromic Боја се Менува Прашувам Бои Косата, Боја Крем, Multicolor Губење на Пигментот Привремена Боја на Косата за Девојчиња, DIY Коса Боја Боја Термо-уреди со покажув?

zapture Thermochromic Боја се Менува Прашувам Бои Косата, Боја Крем, Multicolor Губење на Пигментот Привремена

DEN 163.92

Достапност

Температурата се чувствителни на промена на бојата ефект, покажуваат уникатна личност.Кога го надминува 18°C (64°F), сенката ќе се промени и да покаже различни светли сенки.Содржи Бразилецот argan масло и keratin екстракт.Додадете поставен на ѕвонење на косата и нега за вашата коса!Боење третман ти овозможува да се занесе!.Нема повеќе деструктивни боење процес, насилни живописни iridescence!Не медиокритет!На светли бои магијата боја доведува до вас зависи околната температура!Уживајте во unlid спектар на сенки.Едноставно се применуваат "магија боја" до саканата коса област, а потоа почекајте да се исуши или удар сува, а вие може да го добиете чудо на жив, подвижен и сенки во текот на целиот ден долго.Тежина : околу 58g.Боја : виолетова, зелена жолта, сина, розова, црна, сребрена.Спецификации : значително да се промени во сенка ефект!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа