DecoArt ML17C-28 Металик Сјај Восок Заврши 1Oz-Полиран Корални

DecoArt ML17C-28 Металик Сјај Восок Заврши 1Oz-Полиран Корални

DEN 222.48

Достапност

Додадете елегантен позлатени заврши до дома декор мешани медиуми scrapbooking занает и ликовната уметност проекти.Користете го за целосна покриеност и accenting.Овој пакет содржи 1oz контејнер на восок метален заврши.Деко уметност-метален сјај восок заврши.Додадете елегантен позлатени заврши до дома декор мешани медиуми scrapbooking занает и ликовната уметност проекти.Користете го за целосна покриеност и accenting.Употреба на дрво unglazed керамика глина хартија, платно ѕидови, па дури и метал.Овој пакет содржи 1oz контејнер на восок метален заврши.Достапни во различни бои секој се продава одделно.Се согласува да ASTM d 4236. Произведено во САД.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа