MEILINDS Помине Уметност Сјајот Мраз Mylar Sequin 3D Уметност Школка Скршено Парче Фолија Огледало Дизајн Декорација 12 Боја

MEILINDS Помине Уметност Сјајот Мраз Mylar Sequin 3D Уметност Школка Скршено Парче Фолија Огледало Дизајн Декорација

DEN 335.76

Достапност

СУПЕР СЈАЈНИТЕ - Сјај светла како дијамант,нашите шеќер sequins ќе направи вашите нокти изгледа повеќе шармантен.ULTI БОЈА, Секоја уникатна боја е богата и жив за да заличи вашето расположение.Со различни бои,ќе го задоволи сите потреби.Посебна кутија за лесно складирање и не е лесно да се скрши;Лесно да ги собереш - користете toothpick со навлажнета крајот.Многу е тенка и лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Пакет се вклучени : 12boxes помине Seashell совети; Бои : Мешани 12 бои.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа