2022 Биро Календар Флип Стои Маслото Стил Календар 8.3 x 6.7 - Пролет (Окт. 2021 до Декември. 2022)

2022 Биро Календар Флип Стои Маслото Стил Календар 8.3 x 6.7 - Пролет (Окт. 2021 до Декември. 2022)

DEN 310.08

Достапност

★2021-2022 БИРО КАЛЕНДАР : 8.3" x 6.7", соодветна големина за вашиот десктоп, дом или канцеларија.Биро календар покрива 15 месеци од октомври 2021-декември 2022. Распоред на вашиот живот во секоја месечна страница. ★ДЕСКТОП ДЕКОРАЦИЈА : покритие модел во маслото стил е многу живописни, со што стои wirebound биро календарот не само практично, туку исто така и декоративни.Донесе забава во вашиот живот. ★МЕСЕЧЕН КАЛЕНДАР : Секој плоштад на 2022 месечен календар има доволно простор за да ги запишете вашите потсетници.Флип страница да се свртиме кон следниот месец, еден месец по страна за лесно референцирање на датуми. ★Го НАПРАВАТ ВАШИОТ ЖИВОТ ОРГАНИЗИРАНИОТ : добра алатка за да се направи вашиот живот повеќе продуктивни и effective.By користење на флип календарот, можете да се држиме фаќате забелешки, идеи, средби, состаноци и повеќе да се подобри вашето време за управување со вештина. ★ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 на нашата убава 2021-2022 излет календар, на нашите клиенти-омилени 6-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.Check our "HBlorecer" продавницата за повеќе Календар и други договори кои се чека вас!.Нова година доаѓа, ќе ви треба нова 2022 биро календар за вашиот секојдневен живот!.Биро Додаток.Чувајте ги вашите зафатен дена организира со овој суштински биро додаток.Прекрасна & Виталност.Календарот е прекрасна, можат да бидат поставени во било кое место.За вашето биро за да додадете некоја трага од виталност, ви помогне ефикасно во работата и животот.Висок Квалитет.Овој календар е направен од висок квалитет на хартија, која е издржлив, заштита на животната средина, без иритирачки мирис.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа