2022 Креативни Биро Календар Единствен Цвет Кошница Форма Стои Месечен Календар 8.5 x 6 - Daisy

2022 Креативни Биро Календар Единствен Цвет Кошница Форма Стои Месечен Календар 8.5 x 6 - Daisy

DEN 382.08

Достапност

★ШАРЕНИ & ДЕКОРАТИВНИ : Креативен дизајн го прави цвет кошница-како 2022 биро календар жив.Секој месец обезбедува забава и различни уметнички моделот што задоволства вашиот живот. ★ДЕМОНТАЖА ДИЗАЈН : 8.5" x 6" преносни големина.Со усвои "demountable дизајн", може да се земе од секој месец календар одделно да се земе белешки погодно, одржување на вашиот календар чиста и уредна. ★МЕМО ЛИСТОВИ : Тоа не е само прекрасна биро календар но распоред планер и меморандум за соработка.На задната страна на десктоп календар има доволно простор за важни датуми и потсетници, напишана. ★ДОБАР ПОДАРОК : Со силна дрвена основа и премиум хартија, прекрасната стои календар го прави вашиот дом, канцеларија полна со благодат.2022 месечен календар е, исто така, сладок подарок за вашите пријатели за роденден, Божиќ и другите празници. ★НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ : ќе добиете 1 на нашиот единствен биро календар, на нашите клиенти-омилени 6-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.Check our "HBlorecer" продавницата за повеќе Календар и други договори кои се чека вас!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа