Прирачник В-Тип Помине Пиштол Монтажа Кафез Клешти Пилешко Птици Живина Кафези Ограда Инсталација Алатка Животинско Кафези Додатоци

Прирачник В-Тип Помине Пиштол Монтажа Кафез Клешти Пилешко Птици Живина Кафези Ограда Инсталација Алатка Животинско

DEN 609.60

Достапност

Професионално се користи за врзување и одредување на душеци, автомобил перници, софи, огради, кафези за домашни миленичиња, кафези за одгледување, жица meshes, итн.Главен материјал : високо квалитетен челик.C помине должина : 20 MM.Прирачник В-Тип Помине Пиштол Монтажа Кафез Клешти Пилешко Птици Живина Кафези Ограда Инсталација Алатка Животинско Кафези Додатоци Опис : најмалите страна на внатрешниот дијаметар на овој производ е 5mm и ширина на клешти устата е 17mm.Во теорија, дијаметар на една жица е помеѓу 3-7mm.Примена : Професионално се користи за врзување и одредување на душеци, автомобил перници, софи, огради, кафези за домашни миленичиња, кафези за одгледување, жица meshes, итн.Спецификација : име на Производ : Прирачник В-Тип Помине Пиштол Главен материјал : високо квалитетен челик C помине должина : 20 MM Производ големина : 190x115 MM Пакување големина : 290x27x130 MM Тежина : Околу 0.4 КГ Пакет се Вклучуваат : 1 x В-Тип Помине Пиштол 100 x В-Тип на Ноктите.


Параметрите на стоката

Product name:
Manual C-Type Nail Gun
Main material:
high-quality steel
C nail length:
20MM
Product size:
190x115MM
Packing size:
290x27x130MM
Weight:
About 0.4KG
Package Include:
1 x C-Type Nail Gun :
100 x C-Type Nail :

Подобро ви се допаѓа