Локалните Круни Тенеси Печ Капа

Локалните Круни Тенеси Печ Капа

DEN 671.76

Достапност

Изградени со 85% ткаени акрил и 15% волна материјали, капа, ја задржува својата структура, додека, исто така, развивање на класичен гроздобер носат со текот на времето.Лансиран во 2020 година, ние се гордееме на доведување свеж пресврт за изразување родниот град гордост.УДОБНО SNAPBACK FIT – структурирана средината на круната дава оваа капа удобно, прилагодена се чувствуваат.Дизајниран со пријатна волна и премиум кожа, овој динамичен snapback е совршен начин да го изразат државата гордост.НАПРАВЕНИ од СТРАНА на ЛОКАЛНИТЕ КРУНИ – земаат мостри за да се осигураме дека нашиот квалитет, се вклопуваат, и со нетрпение се сигурен и вистински, и секоја Локална Круни шапка е инспириран од вистински места и вистински луѓе.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ – Со вистински кожа закрпи и уникатни покрена вез, оваа капа е направен за да ги импресионираат и го издржат секојдневна облека.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАТВОРАЊЕ – со цел да се вклопи и мажите и жените, едноставна предвремени затворање ви овозможува да ја прилагодите на капа од вашата желба.Предвремени затворање.Со Локалните Круни, можете да претставник вашиот дом со капа дека се чувствува како еден.Големини се движат од 7" до 7¾".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа