Трендовски Облека Продавница Смајли Срцето Везени Памук Прилагодливи Топка Капа Тато Шапка

Трендовски Облека Продавница Смајли Срцето Везени Памук Прилагодливи Топка Капа Тато Шапка

DEN 359.76

Достапност

100% Памук.Тока затворање.Висок Квалитет на Ззп, ИЗВЕЗЕНА во САД.Низок Профил, Unstructed Капа. 6 Панели со 6 Везени Вентилација претходно биле вклучени.Авто-ткаенина Прилагодливи Слајд Затворање со Тока.Една Големина Одговара На Повеќето.Висок Квалитет на Ззп, ИЗВЕЗЕНА во USALow Профил, Неструктурирани, Брусен Памук Twill Cap Made на 100% Бранеа Памук Twill6 Панели со 6 Везени Вентилација Eyelets Self-Ткаенина Прилагодливи Слајд Затворање со Buckle One Големина Одговара на Повеќето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа