HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Рака Подготвени Ајкули 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето Капи Унисекс Капи со Sweatband

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Рака Подготвени Ајкули 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето Капи

DEN 311.76

Достапност

Прилагодливи Дизајн : Унисекс во големина, оваа шапка има прилагодливи еластична и ремени на задната страна за да се приспособат на мажите и жените со различни главата облици и типови коса со прилагодување на еластичност.Вратоврска затворање.Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа