ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска Назад Bouffant Капи

ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска

DEN 287.52

Достапност

【Мулти-цел】 Безбол капи дојде во 2 пакети, кои може да се користи како медицинска сестра капи, готвач капи, убавината спа капи, итн. 【Копчето Дизајн】Со копчиња на двете страни од работата капа, може да висат Лицето Shield ремени на копчињата наместо за ушите за намалување на болка и притисок во ушите. 【Прилагодлива Големина】дијаметар на врвот на печатени шапка е 18 cm/7 во, и задниот дел е дизајниран со еластична бенд + Чипка-up, која е погодна за главата обемот на повеќето возрасни лица.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа може да се даде на вашето семејство/пријатели/колеги на Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста.Тоа не е само дневен додаток за во автомобил, но, исто така, готвач шапка, медицинска сестра шапка, стоматолошки шапка, дома чистење шапка, салата шапка, лесно да се чисти, машински перат, и не избледуваат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

EvoShield Snapback Капи
  • Новак

EvoShield Snapback Капи

DEN 599.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат