#Concertino - Flexfit Возрасни Мажи Бејзбол Капа Шапка

Concertino - Flexfit Возрасни Мажи Бејзбол Капа Шапка

DEN 599.76

Достапност

УБАВО И УДОБНО - Овој голем flexfit бејзбол капа е извезена со дизајн што е прикажано.Капа себе е направен од 63% полиестер, 34% памук, и 3% spandex.Тоа е лесен и средината на профилот чувствувам дека ќе го задржи сте удобно и заштитени од кој било од елементите.Издржлива конструкција обезбедува оваа шапка ќе трае многу долго време.Се ЧУВСТВУВААТ И КАРАКТЕРИСТИКИ - Ова средината на профилот шапка располага со 3 1/2" круна со 6 панел дизајн обезбедување совршен чувствуваат.Оваа бејзбол капа доаѓа во две различни големини.Ве молиме референца нашата големина на табелата во нашиот производ графички за повеќе информации.СОВРШЕН ПОДАРОК - Ова го прави одличен подарок за некој во вашиот живот за секое давање на подарок празник.Без разлика дали тоа е Божиќ, Денот на Вљубените, денот на Таткото, на Мајката ден, или дури и за роденден, тоа е сигурно да не ги разочарам.ГО КОРИСТИТЕ во секое време - Ова е одлична за секоја сезона, група настан или пригода.Без разлика дали тоа е работа настан, партија, диплома или bachelorette забави, свадби, корпоративни група состаноци, или други собирање, ова го прави совршен настан кој додаток.Нашите средината на профилот flexfit шапка карактеристики, квалитет на везови со дизајн на сликата.Тоа е флексибилна еластична бенд да се прилагоди на големината на вашата глава.Оваа капа е карактеристика во две различни големини.Направи вашата изјава со оваа голема капа.Големина : Голем-X-Large | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

EvoShield Snapback Капи
  • Новак

EvoShield Snapback Капи

DEN 599.76

Mesh.Направени во САД или Увезуваат 3 D Везени Evo Shield Лого.Snapback одговара овозможува целосна прилагодливост.

EvoShield Snapback Капи
  • Новак

EvoShield Snapback Капи

DEN 599.76

Mesh.Направени во САД или Увезуваат 3 D Везени Evo Shield Лого.Snapback одговара овозможува целосна прилагодливост.

EvoShield Snapback Капи
  • Новак

EvoShield Snapback Капи

DEN 599.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�