CffdoiFanh Бенто Кутија, Обновливи Исхраната Подготовка Сад, Пластични Храна Складирање Лента со Херметички Капак, Мулти-функција Мулти-боја Ручек Кутија, Погодна за От

CffdoiFanh Бенто Кутија, Обновливи Исхраната Подготовка Сад, Пластични Храна Складирање Лента со Херметички

DEN 1310.40

Достапност

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ❥ Нашите обновливи бенто кутии за возрасни и деца се лесни за употреба, се мијат, и продавница. ♥За ручек кутија е идеална за подготовка на храна, чување, организација и извршување. ♥Оваа микробранова печка и машина за миење садови безбедно ручек кутија за ручек кутија користи храна одделение, еколошки, BPA-free PBT материјал (помоќен од ПП пластични), издржлив, безбеден и не-токсични. ♥Поради мазна внатрешна површина, овој ручек кутија е исто така лесно да се чисти.Направени од премиум храна одделение материјали, ова е најдобриот возрасни бенто кутии контејнер за пакување на здрава храна, да се оди.Со нашите бенто кутии, не мора да јадат досадна дегустација на храна оди веќе.Се подготват вкусни оброци за вас и вашите деца и уживајте!Различни бои значи вие само може да се добие една боја од другите бои, и не можете да изберете.Дизајниран за храна во движење : сендвичи, burritos, овошје, зеленчук и овошје.Тие се лесно да се чисти и да ги задржи на храната свежо и свежо.Популарната елементи : macarons Applicable простор : kitchen Color класификација : бели / сиви / розова / blue Whether прирачник : no Suitable за простор : кујна / outdoor If имате прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници тим, а ние ќе се потрудиме да ви помогне.Голем Оброк Првично Ручек Кутија да се задржи вашата храна свежа и оброк preps лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа