KAOYOO 5 Метри 3ММ Циркон Rhinestones Блиску Синџир Beaded Намали за Шиење Занаети,DIY Декорација(Злато)

KAOYOO 5 Метри 3ММ Циркон Rhinestones Блиску Синџир Beaded Намали за Шиење Занаети,DIY Декорација(Злато)

DEN 334.80

Достапност

[SIZE] : Сите Должина-1 Тркалаат(5 Метри/180 Инчен);Кристал Ширина-3ММ/0.12 Инч. [СУПЕР ИСКРА] : Направен од висок квалитет на цирконот кристал кристал и месинг ноктот.Искра,фаќање на Око,Цврсти,Трајни. [СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА] : Убава кристал првенство синџир идеален за Разни празник декорација,декорација свадба партија,булчински превез,костими,облека,декорација торта,свеќи,вазни,шишиња и многу повеќе. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : може да се намали за било должината која ви е потребно со ножици,лесен и удобен. [ЗАБЕЛЕШКА] : Можете да го користите лепак пиштол или шиење тоа со јасна тема или тема појавување на општината. [МАТЕРИЈАЛ] : Циркон Кристал Кристал-Оптимален квалитет[ЗАБЕЛЕШКА] : Можете да го користите лепак пиштол или шиење тоа со јасна тема или тема појавување на лак[СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА] : Убава кристал првенство синџир идеален за Разни празник декорација,декорација свадба партија,булчински превез,костими,облека,декорација торта,свеќи,вазни,шишиња и многу повеќе[УСЛУГА] : Ако имате било какви прашања,можете да контактирате со нашиот тим за поддршка ќе одговори на вас како е можно поскоро!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа