Црвено Dingo Персоналните Швајцарската Крстот Милениче ID Куче Ознака

Црвено Dingo Персоналните Швајцарската Крстот Милениче ID Куче Ознака

DEN 1639.20

Достапност

Достапни во Мали (0.75 инчи), Средна (1.25 инчи), или Голема (од 1,5 инчи).Бесплатни Персоналните Гравирање & Бесплатен Превозот.Загарантирана може да се Чита, за Живот на Производот.Помалку карактери и помалку линии ќе се овозможи поголем тип на запис.Нема посебни знаци.Внесете текст точно како што сакате тоа да се појавува.Како што знаете, чување на соодветна идентификација на вашите миленици е важен аспект на одговорни сопственост - па зошто да не го направите тоа во стил?Црвено Dingo е Премија од не ' рѓосувачки челик и емајл IDs се најдобар квалитет милениче ознаки на располагање.Тие се пофали солидна нерѓосувачки челик изградба, се противалергиски, два пати дебелината на конкурентите,' tags, и се високо полирани површини со заоблени рабови кои се нежно на вашето домашно милениче е крзно.Најдобро од сите, тие изгледаат одлично и ознаките кои се загарантирани да биде читлив за живот.Достапни во Мали (0.75 инчи), Средна (1.25 инчи), или Голема (од 1,5 инчи).Се испраќаат со една сплит прстен за да приложите на вашето домашно милениче е јака.Ве молиме имајте во предвид : прилагодено врежани елементи не се returnable или exchangeable за било каква причина.Црвено Dingo пет карти се испраќаат од страна на USPS Прва Класа пошта во мал бел плик.Ве молиме да се осигурате превозот адреса добива редовни поштенски пратки.Кога превозот на бизнис, ве молиме вклучуваат бизнис име во адресата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа