Bobbi Brown ББ Крем Широк Спектар на SPF 35 Темно 1.35 оз со Jubujub

Bobbi Brown ББ Крем Широк Спектар на SPF 35 Темно 1.35 оз со Jubujub

DEN 959.28

Достапност

Bobbi Brown ББ Крем Широк Спектар на SPF 35 Светлина 1.35 оз.Мулти-функција & пердув-светло фондацијата со нега на кожата придобивките Вода-привлекување молекули се промовира хидратација Светлина рефлексивни бисери го осветлуваат кожата досадна Ботанички екстракти & кофеин елиминира губење на бојата & црвенило Пора-намалување на пептиди се минимизира фини линии Широк спектар на УВ фактор & антиоксиданси се спречи понатамошното оштетување на Располагање со пет тонот на кожата да се поправи нијанси за обединета тен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа