11.1 V 404600 330107A 359498 330107 404900 359495 330105 330105A Замена на Батеријата за Bose SoundTouch 20 Soundlink 404600 Soundlink II Soundlink 2 3 SoundLink

11.1 V 404600 330107A 359498 330107 404900 359495 330105 330105A Замена на Батеријата за Bose SoundTouch 20

DEN 1457.52

Достапност

Целосно Компатибилен со Sound Touch 20 Soundlink 404600 Soundlink II Soundlink 2 Sound Link 3. Батеријата Спецификации : 3400m Ah, 11.1 V, 37.74 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : Sound Touch 20 Soundlink 404600 Soundlink II Soundlink 2 Sound Link 3 - Компатибилен Батеријата Дел Број : 404600 330107 A 359498 330107 404900 359495 330105 330105 A Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа