Baofeng 2,5 mm USB Конектор за Кабел со Индикатор за Светло за BaoFeng УВ-5R УВ-82 BF-F8HP УВ-82HP УВ-5X3 УВ-5RE 3800mAh Батеријата УВ-S9/9S двонасочна Радио(2 Пакет)

Baofeng 2,5 mm USB Конектор за Кабел со Индикатор за Светло за BaoFeng УВ-5R УВ-82 BF-F8HP УВ-82HP УВ-5X3 УВ-5RE

DEN 311.76

Достапност

Сертифициран Оригинал ABBREE USB Конектор за Кабел, Нова верзија, Нов пакет на услуги, Подобар квалитет.За да се избегнат лажно модели - осигура вашиот оглас покажува "се продаваат од страна на ABBREE".Компатибилен Со : Bao Feng УВ-5 R УВ-82 BF-F8 HP УВ-82 HP УВ-5 X3 УВ-5 RE 3800m Ah Батеријата УВ-S9/9 S двонасочна Радио.Кабел Должина : Околу. 1m/39.37 инчи , Connecter : Прибл. 2.5 mm/0.09 инч.Тежина : Околу. 28g/парче.Нова верзија, овој кабел има некој индикатор за светло.Кога се поврзува на испразнета батерија, светлината ќе се претвори во црвено.И потоа пак да се зелени кога цената не е завршена.Карактеристики : Овој кабел има некој индикатор за светло.Кога се поврзува на испразнета батерија, светлината ќе се претвори во црвено.И потоа пак да се зелени кога цената не е завршена.Мала тежина и корисна.Спецификации : Компатибилен Со : BAOFENG BF-UV5 R 3800 m Ah батерија.Кабел Должина : Околу. 1m/39.37 инчи Connecter : Прибл. 2.5 mm/0.09 инчен Боја : Црна.Тежина : Околу. 28g/парче.Пакет се Вклучени : 2 x USB Конектор за Кабел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа