Куче Тема Роденден Прибор, 2 Поставете Куче Лице Партија Банер 6 Компјутери Одење Куче Балони 2 Парчиња Коска Форма Балони и 10 компјутери Куче Шепа Печати Балони за Д

Куче Тема Роденден Прибор, 2 Поставете Куче Лице Партија Банер 6 Компјутери Одење Куче Балони 2 Парчиња Коска

DEN 383.76

Достапност

Само надува хелиум или водород може да се направи куче одење балони застане, и латекс балони плови.2 Фт, одење кутре балони се прибл.Спецификации : Банер : 5.Оваа симпатична партија украси собата е добар избор за куче тема партија, како што дете е роденден, кутре роденден, бебе туш, свадба партија, Божиќ и која било друга партија. 12", сите балон големина се мерат по инфлација.значи препорачливо е да се држиме нив на ѕидот со лепак поени ако ова станува проблем.Одлична декорација за дете роденденска забава, кученце куче роденден, бебе туш, како и сите други домашни миленичиња куче тема партија настан!.Вкупно 6 видови на објекти во пакет.2 Ft / 15 x 20 см од 2.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа