Schraube Зачин Решетката 2 парчиња Кујна Зачин Рек Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Бања Не-Перфорирани Масло, Сол, Сос и Оцет Складирање со Кука (Црна, 30cm)

Schraube Зачин Решетката 2 парчиња Кујна Зачин Рек Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Бања Не-Перфорирани Масло,

DEN 527.76

Достапност

Удар-free/удар-слободно : Можете да изберете или не-панч/удар-дупки и чување на решетката може да биде лесно да се прицврстени за ѕид за лесен за инсталација и нема штета на ѕидот.Високо-квалитетни материјали : Ова туш рамката е направена од нерѓосувачки челик SUS304, која е рѓа-доказ и влага-доказ.Совршена големина : 30/35/40/45/50cm (2 куки за слободни), различни стилови за да изберете од, да ви даде чиста кујна и бања.Боја : црна, сребрена.Удирање-бесплатно може да носат 5 kg од телесната тежина, и удирање може да носи 15 кг.Производ листа : 2 x складирање полици, токи, лепак итн. (вклучувајќи ги сите додатоци).Дали вашата кујна и бања се погледне неуредна?Каде да се стави работите во кујна и бања? Сите овие проблеми може да бидат решени само со една полица.Можете да изберете нас Материјал : нерѓосувачки челик SUS304 (додади 18/8 хром/никел за спречување на корозија и ' рѓа) Полица е скромен дизајн и декорација во кујната и бањата, но тоа обезбедува неопходен за складирање pendant функција за вашиот дом.Можете да наместите вашиот зачини, крпи, шампон, итн.уредно да ги задржиме чиста и сува.Совршена големина : 30/35/40/45/50cm (слободен 2 куки), различни стилови за да изберете од, да ви даде чиста кујна и бања Карактеристики : многу полиран, мазни и тркалезни, без повреда на рацете Инсталација област : кујна, купатило, спална соба, дневна соба, итн.Применливи луѓе : еден живот, две живеење, семејството на три, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа