Стакло Туш Полица Бања Складирање Ѕид Монтирани Трајни Едноставност Тоалетот Додатоци, D-J, 1 Парче, 30cm

Стакло Туш Полица Бања Складирање Ѕид Монтирани Трајни Едноставност Тоалетот Додатоци, D-J, 1 Парче, 30cm

DEN 1488.00

Достапност

⋆ Лесен за инсталација : Сите монтажа додатоци што ви треба е вклучена во овој производ,и процесот е лесно.Можете да инсталирате во куќата со себе. ⋆ Добро направени, со цврста градба, стакло рабови се навистина мазна, никогаш не боли вашите раце. ⋆ Задебелена калено стакло нуди елегантна место за ставање на вашата четка за заби, лицето чистење, перење gadgets и бања шишиња и сл. ⋆ Вклучувајќи ги и сите хардвер потребни за инсталирање,Инсталацијата е едноставна.Погоден за спални соби, бањи и плакари,Едноставен и Практичен. ⋆ Издржливост : Нерѓосувачки Челик изградба држи на ерозија далеку и одржува естетска привлечност на производот.SPECIFICATIONSPost Материјал : SUS304 Нерѓосувачки Steel Shelf Материјал : Калено Glass Installation Метод : Wallmounted Пакетот Вклучува Полица Завртки и заштита од Нерѓосувачки Челик SUS304, ќе не ' рѓа Сокриени завртки, убава и елегантна изгледа Ние ќе брод на стоките веднаш штом ќе примите вашата цел.Се проценува дека времето за испорака е 721 дена.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Ги реши вашите сомнежи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа