Зак 40030 Linea Бања Полица, 23.62-Инчен, Висока Гланц

Зак 40030 Linea Бања Полица, 23.62-Инчен, Висока Гланц

DEN 3677.28

Достапност

Германски Дизајн.Хардвер вклучени.Дупчење или лепење-вашиот избор.Сврзување метод има до 200 кг.За Лепење/Сврзување треба да нарачате ЗК-30003 и ЗК-40041 Загради.ЗАК 40030 LINEA бања полица, високо сјајни.На LINEA полица има капацитет да ги зачувате вашите бања предмети со леснотија.Функционална уште визуелно привлечен објект.Изградени највисоките стандарди, овој додаток носи посебна допир на било бања средина.За на ѕид монтирање на LINEA серија имате избор помеѓу традиционалните дупчење и прогресивна лепило за монтажа со лепак.Со цел да се лепак LINEA полиран серија ќе треба да нарачате ЗК-30003 и ЗК-40041 LINEA висок сјај загради.Хардвер вклучени за дупчење.Објектот е подарок заградени германски дизајн.Сите предмети се подарок заградена и се направени од 18/10 нерѓосувачки челик.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа