Сојузничките Месинг QN-1TB-16-GAL-IRW Que Колекција 16 Инчен IPE Ironwood Галерија Железнички и Крпа Бар Дрво Полица, Мат Сива

Сојузничките Месинг QN-1TB-16-GAL-IRW Que Колекција 16 Инчен IPE Ironwood Галерија Железнички и Крпа Бар Дрво

DEN 7560.00

Достапност

Колекцијата вклучува и неколку тоалетна хартија носители во различни стилови и со повеќе ролни, со и без полиците.Паметен дизајн вклучува интегриран крпа бар.Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Ironwood се изшкуркан до совршенство и се заштитени со јасна topcoat.Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, традиционален стил IPE Ironwood Цврсто Дрво полица.Производи се обезбедени со ограничено траење.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.IPE (се изговара "ее-плати") е голема тропска тврдо дрво кое расте обилно цела Централна и Јужна Америка.Que Нови додава filial детали на микс, како и на гостите крпа носители (2 и 3 на арм), фен за коса носителот, и замав рака крпа шини.Тоа се акции круг, билатерален хардвер плоча вклучени во Престижниот Que Нова Колекција, како и оние меур и дебело покрена точка детали.IPE дрво е ценет по својата издржливост, сила, и неговата природна отпорност на распаѓање и влага.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа