Mawill Памук, Спа Бања Лист, 40 x 80, крупните Трајни Бања Пешкир,Брз Сува Туш Крпа за Бања (Розева)

Mawill Памук, Спа Бања Лист, 40 x 80, крупните Трајни Бања Пешкир,Брз Сува Туш Крпа за Бања (Розева)

DEN 911.76

Достапност

Боја : Розова | Големина : Преголеми Бања Пешкир.Овие крпи ќе сува брзо по специјална процесот на производство, може да висат нив да се исуши, по употреба.ИЗДРЖЛИВИ:работ на крпа користи двојно бода за да се спречи тоа од се шири по перење.Ве молиме миење на крпи одделно.Во првите неколку мие, ако има мало боја исчезнат или некои мали пената се почитуваат, тоа е нормално.Нашите трајни крпи трае подолго од нормално крпи.Можете да сува тоа удобно, без да влијаат на мекост и апсорпција на вода на пешкир.Ако имате било какви прашања во врска со нашите крпа собата, можете да не контактирате во било кое време.СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 x Преголеми Бања Лист ( 40 x 80 инчи ).Крпа донесува казна ткаат, која го подобрува трајност на пешкир.Нашите крпи се дизајнирани со солидна боја стрели.Нашите одлични и практични крпа поставете ги исполнува упатствата за секојдневна употреба на секое семејство или хотел.Супер мек памук тери структура и едноставен дизајн се многу погодни за секојдневна семејства и хотели, што ќе ви овозможи да уживате во мекоста на спа третмани.Ние ви обезбеди бесплатен врати и размена на услуги.МЕКОСТ : Овие washcloths се направени од високо-квалитет ултра-фини памук конец, која обезбедува најдобри мекост и мазност искуство.ЕКСТРА АБСОРБЕНТА И БРЗО-СУВА : лицето крпа усвојува двојна својства и има екстра absorbency, која брзо може да ја апсорбира влагата од површината на телото и да ви обезбеди со најдобрите удобност.Ве молиме имајте предвид дека ние ги користиме еколошки памук, кои не имаат мала пената.Срдечно ве покануваме да го избере нашиот крпа сет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа