SALBAKOS турски Луксузен Хотел & Спа, 35x70 Бања Лист Сет од 2 (Бел)

SALBAKOS турски Луксузен Хотел & Спа, 35x70 Бања Лист Сет од 2 (Бел)

DEN 1093.68

Достапност

2 Луксузни Бања Листови 35x70. Појавување на бања крпи (B00 GEGLB5 C), рачни крпи (B00 KQQTW0 W), алишта (B00 GEFSCKA), бања душеци (B00 J1 O3 BZ2), и 6 парче сетови (B00 K6 ORZ6 C) се достапни .Напишете број во () во полето за пребарување.Екстра дебели ткаат. 700+ gsm.Сите hems се двојно-stitched за дополнителна издржливост.Oeko-Tex и ISO 9001. Сите Материјали се на Пестициди и Штетни Хемиски Бесплатно!.Бело е ддв обоена за 6+ часа, така ќе остане и светла.Нашите луксузни SALBAKOS Бања Влошки се направени во Турција со користење на најнова технологија на ткаење, боење, сечење, шиење, и пакување за да ви овозможи со softest бања крпи за вас и вашето семејство.Нашите помек и потрајни крпи не користете било кајгана во процесот на производство.Ова ги прави сите разликата во квалитетот на вашиот крпи.Дали сакате да се надополни стил и луксуз на вашиот дом бањи?Нашите екстра-големи пешкири се се многу потешки од вашиот просек бања пешкир.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа