YINMZNG Полица Управување со Арома Терапија Сапун Presto Вино Стакло Јадење Книга Свеќа Носителот Бања Када Организирано Складирање Табела

YINMZNG Полица Управување со Арома Терапија Сапун Presto Вино Стакло Јадење Книга Свеќа Носителот Бања Када

DEN 2718.96

Достапност

Функција : Направен од висок квалитет на бамбус материјал, тоа е издржливи и трајни.Домот, бои и стилски дизајн се модерни Домот послужавник.Додека вие се релаксираат во када.Додека вие се релаксираат во када. Ве молиме толерира 0 до 1 инч грешка за следниве причини Прирачник за мерење.Големата платформа има сè како Работите што сакате да ги донесе во, како што грицки, овошје, мобилни телефони, вино, чаши итн.Домот, бои и стилски дизајн направи лента со модерен и елегантен.Спецификации : Состојба : 100% нов Материјал : Бамбус Боја : Како на сликата Големина : околу.Сите бои се нетоксичен, безбеден и еколошки.Сите бои се нетоксичен, безбеден и еколошки.3 инчи долго, одговара на повеќето кади.3 инчи долго, одговара на повеќето кади.Ви благодариме за разбирањето.Што може да се одржи сè како Работите што сакате да ги донесе во, како што грицки, овошје, мобилни телефони, вино, чаши итн.Преглед : Ова е одлично решение за да се спаси сите од вас Предмети што треба на врвот на оваа модерна бања послужавник.Ве молиме да донесе вистинска работа како стандард.Да ја искористам оваа када послужавник и се подготви себе си Многу удобно за време на вашиот меур бања време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа