SPNEC Фен Носителот Компресор Организатор Лепило Ѕид Монтирани Помине Слободни Нерѓосувачки Челик Спирала Стои со Plug Кука за Бања

SPNEC Фен Носителот Компресор Организатор Лепило Ѕид Монтирани Помине Слободни Нерѓосувачки Челик Спирала Стои

DEN 6720.72

Достапност

Број на Нивоа : Еден Тиер。.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип。.Носителот Завршна Површина : Хром 。.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Тип : Бања Полици。Број На Модел : Фен Рек Држач За Пропелер。Материјал : Space алуминиум。Полица Материјал : Алуминиум Легура。Тип : Чување На Носителите & Полици。Боја : Сребро .Со Plug Носителот : Бања storager。Бања полица : Фен Рек。За Нега На Коса Алатки : Ѕид Монтирани。Со користење на : Спална соба бања。Функција : Анти- ' рѓа,Трајни 。Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа