Даниел е Бања & Byound 3PC Престиж Браун BATHMAT Сет, Бања Килим 20 W x 31 L Тоалет Седиште Покрие 17 W x 18 L Бања Контура: 20 x 21

Даниел е Бања & Byound 3PC Престиж Браун BATHMAT Сет, Бања Килим 20 W x 31 L Тоалет Седиште Покрие 17 W x 18

DEN 551.76

Достапност

100% Полиестер.Машина ладна вода перат.Сет вклучува : 1 бања килим, 1 бања Контура, 1 тоалет капак капак. 3 PC BATHMAT.Нема Собрание потребно.Однесувајте се кон вашите нозе да се супер-меки и абсорбента кадифен бања килим.Сет ќе одговараат на вашиот тоалет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа