HCSW 1:20 Деца со Далечински Управувач Автомобили Една Клучна Деформации Играчка Автомобили Off Road Ротација Трик Лебдат Возило Брз Кабриолет-со Голема Брзина на Качува?

HCSW 1:20 Деца со Далечински Управувач Автомобили Една Клучна Деформации Играчка Автомобили Off Road Ротација

DEN 1799.76

Достапност

▶Нека деца се почувствува шармот на автомобил трик и да го стимулира нивниот интерес да учат и истражуваат во текот на играње време.✿【360 степени Врти】Автомобил играчка со 360 степени трик нервира функција, на играчка автомобил ќе се движи напред, кога тоа се турка.играчки за во автомобил може лесно да се пробие на разни пречки, вклучувајќи тревници, чекори, и теписи. ✿【БЕЗБЕДНО и ТРАЈНИ 】Има 4 уникатен гуми, направен од висок квалитет на животната средина пластика, не-токсични, невкусна, безбедно и издржливи.Inertial автомобил играчка со силен пад отпорност и издржливост, автомобилот е погодна за внатрешна и надворешна игри. ✿【По-продажбата на Заштита】100% гарантира ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас. ✿【НАЈДОБАР ПОДАРОК】автомобил трик камион може да се направи вашите деца да уживате во смешни игри време, погоден за децата да си играат во затворени простории и на отворено.играчка автомобил е добар подарок за роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа