Када Супер Лажичка | Бања Играчка Организатор | Лажичка, Потрошувачка, и Продавница Бања Играчка за Отпадоци

Када Супер Лажичка | Бања Играчка Организатор | Лажичка, Потрошувачка, и Продавница Бања Играчка за Отпадоци

DEN 238.80

Достапност

ЛАЖИЧКА, ВИРУС, ЧУВАЊЕ на дете бања играчки во секунди, за забава, лесно бања време расчистување.ИСЦЕДЕТЕ ДУПКИ дозволи за вода за да се исцеди, и може да бидат зачувани на база за да се овозможи воздух за сушење до следниот бања време.ДВЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : да се складира врз база, или се откажам од кука (вклучени) на вашиот бања ѕид.ЗАБАВА риба дизајн на надворешноста на лажичка овозможува за мулти-употреба на производ кој може да се вклучуваат во бања време да се забавуваат.На Када Супер Лажичка погодно има дете играчки, шампон, итн.Таа има дупки во дното на лажичка овозможувајќи за водата, за да лесно да се исцеди во посебна лента по употребата.Не само можете да ги зачувувате заштита од гребење на база да ги споделите на водата за потрошувачка, постои кука вклучени што ќе ви овозможи да се откажам од вашата бања ѕид, ако сакате.Ова е одличен начин да се направи бања време да се исчисти забавно и лесно, без да се чека за вода за да се исцеди.Вклучува забава риба тематските дизајн да се забавува вашите деца, како и.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа