Da Бомба Торта Бања Бомба, Бела

Da Бомба Торта Бања Бомба, Бела

DEN 180.00

Достапност

Имате на вашиот торта и кафе во тоа, премногу!.Забава изненадување во оваа бања бомба.Совршен за возрасни и деца слично. (Секој сака изненадувања.).Рачно изработени во САД со користење на само неколку едноставни состојки.Не дамка вашиот када или кожата.Создадена од страна на еден пар на тинејџерскиот sisterpreneurs.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа