Da Бомба Замрзнати II Замрзнати Бања Бомба Темно Сина Трепет Снег Цвет, 7 Унца

Da Бомба Замрзнати II Замрзнати Бања Бомба Темно Сина Трепет Снег Цвет, 7 Унца

DEN 309.36

Достапност

Хоп во вашиот када и нека одат!.Забава изненадување во бања бомба.Рачно изработени во САД со користење на само неколку едноставни состојки.Не дамка вашиот када или кожата.Создадена од страна на еден пар на тинејџерскиот sisterpreneurs.Хоп во вашиот када и нека одат!Види внимателно бидејќи ова снег цвет fizzer се раствора, бидејќи таму е забава изненадување во внатрешноста.Совршен за возрасни и деца слично. (Секој сака изненадувања.) За некои утрешната забава, едноставно пополнете вашата када со топла вода и да го испуштите во оваа мирисна снег цвет fizzer.За да дознаете повеќе за Da Бомба Бања Fizzers посета : dabombfizzers.com.Направени со само неколку едноставни состојки, не дамка вашиот када или кожата Забава изненадување во оваа бања бомба Создадена од страна на еден пар на тинејџерскиот sisterpreneurs и рачно изработени во САД се Користи една бомба на бања.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа