Кади, Возрасни Количка за Преносни Бања,Патување Када за Бебето,6570cm (Боја : А, Големина : 6570CM)

Кади, Возрасни Количка за Преносни Бања,Патување Када за Бебето,6570cm (Боја : А, Големина : 6570CM)

DEN 3683.52

Достапност

* Лесно вода drainng –Ние сопствени дизајниран со нашиот вода вентил и вода црево систем за лесно одвод откако ќе завршиш.Оваа бања е лесно да се инсталира и не треба да бидат преголеми, како и повеќето други пластични кади.Висока густина и носат-отпорни ткаенини : висока густина саќе стерео ткаат, посебно не-пеглање процес, двоен на услугата живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа