Lehigh RMFPY3250 5/32-Инчен од 50-Нозе Рефлексивни Полипропилен Јаже, Жолта

Lehigh RMFPY3250 5/32-Инчен од 50-Нозе Рефлексивни Полипропилен Јаже, Жолта

DEN 156.00

Достапност

Производот е 5/32x50 YEL Visifl Јаже.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Висока видливост рефлексивни полипропилен јаже е одлична за кампување, граница линии, пловењето и ниска видливост ситуации.Карактеристики сребро Visiflect трагачи, ткаени во дијамант-плетенка полипропилен јаже, кои се рефлектираат светлината од до 200-Метри.Со цел да се подобри безбедноста во ниско-видливост ситуации.Дури и во текот на денот, ова јаже се издвојува со своите брилијантни претпазливост жолта боја.Мерки 5/32-Инчен дијаметар од 50-Метри должина. 5/32" x 50', Претпазливост Жолта, Visiflect Рефлексивни, Поли Јаже, Дијамант Плетенка, Помага да се Подобри Безбедноста Во Ниска Видливост Ситуации, Патент Visiflect Трагачи ја Рефлектираат Светлината Од До 200' Подалеку, Моќни Бои се Помогне во подобрувањето на Дневна Видливост, Трајни Полипропилен Дизајн Помага да се Спротивстави на Отворено Елементи & Држи Јаже Живот Во Водата, Одлична За Граници, Рекреација, Ноќта Влечни & Кампување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа