Traex Црвено 15 x 20 x 7 Автобус Кутија

Traex Црвено 15 x 20 x 7 Автобус Кутија

DEN 413.76

Достапност

Полиетилен.Машина За Миење Садови Безбедно.NSF Наведени.Се продаваат како 1 Секој.Испорака Тежина : 1.8 Lb.Traex Црвено 15" x 20" x 7" Автобус Box This Traex Црвениот Автобус Кутија може да се користи за да се одржи нечисти садови и да се чисти надвор цела табела во една посета.Автобуска Кутија има Заострените Страничните Ѕидови и редење на гкл.Полиетилен машина за миење Садови Безбедно NSF Наведени се Продаваат како 1 Секоја Испорака Тежина : 1.8 Lb.Модел # : 1527-C02 327343.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа