RENSLAT Креативни Занаетчиски Паун Моделирање Дизајн Смола Ashtray Вкусен Растенија Тенџере Home Office Оркестарот Смола Ashtray

RENSLAT Креативни Занаетчиски Паун Моделирање Дизајн Смола Ashtray Вкусен Растенија Тенџере Home Office Оркестарот

DEN 3539.04

Достапност

Направени од високо-квалитет смола материјал, еколошки, удобно да се допре, не е лесно да се скрши, и издржливи.Три цигари сопствениците направи пушењето повеќе пригоден, донесе некои вкус вашиот пушењето, и одржување на десктоп чиста и уредна.51 inches Packing : 1 x ashtray Please имајте на ум дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Со мали дупки на дното, тоа, исто така може да се користи како цвет тенџере да се создаде уникатен вкусен кошница за себе.Со мали дупки на дното, тоа, исто така може да се користи како цвет тенџере да се создаде уникатен вкусен кошница за себе.Тоа може да биде лесно да се чистат со партал и вода, практични и практични.Овој креативен паун форма е направена од исклучителна ракотворби, насликани и обоен, доброто и луксузен.спецификација : Состојба : 100% сосема new Material : Resin Color : како shown Dimensions : Околу 9 х 14 см / 3.Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.Направени од високо-квалитет смола материјал, еколошки, удобно да се допре, не е лесно да се скрши, и издржливи.Тоа е голем дар за секој пушач, и тоа е, исто така, е исклучителна уметничка декорација за вашиот десктоп.Овој креативен паун форма е направена од исклучителна ракотворби, насликани и обоен, доброто и луксузен.Тоа може да биде лесно да се чистат со партал и вода, практични и практични.


Параметрите на стоката

Condition:
100% brand new
Material:
Resin
Color:
as shown
Dimensions:
Approximately 9 x 14 cm / 3.54 x 5.51 inches
Packing:
1 x ashtray
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture. :
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm. :
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture. :
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm. :

Подобро ви се допаѓа