Waitata Силеџија Куче Цигара Ashtray,Отворено Ashtray,Патување Ashtray,најдобар подарок за Денот на Таткото(Црна со Златен)

Waitata Силеџија Куче Цигара Ashtray,Отворено Ashtray,Патување Ashtray,најдобар подарок за Денот на Таткото(Црна

DEN 383.76

Достапност

Ова е кул изглед ashtray со голема уста која совршено се вклопува во ashtray и прави да се чувствувате како да имаат една симпатична миленичиња.Трајни, анти - оксидација, Вода за чистење е многу едноставна и не исчезнат.Погодни прилики : градини, партии, канцеларии, домови, КТВ, кафулиња, барови и хотели, courtyards, балкони, итн.Добив ова за денот на таткото подарок и својот совршен подарок за пушач особено.Производите ги продаваат сите се во сосема нова држава и имаат положено строги инспекциски надзор.Во случај штетата да е предизвикана од логистички проблеми, ние ќе reissue или надомести во целост.Димензии : 14.5 x 11.5 x 9.5 см висок.Тежина : 310 g КУЛ ПОДАРОК ЗА ДЕНОТ на ТАТКОТО,совршен подарок, ако вашиот дечко пуши Силеџија куче класичен модел, многу убави едноставен и искрен, е практично ashtray е исто така уметнички декорација.одговара на било décor и може да се користи и како портабл ashtray (не за автомобил чаша носителот), модерен ashtray на страна на маса или кафе на маса, ресторан ashtray за цигари, отворено tabletop ashtray, или дури и десктоп организатор или décor како тоа може да се одржи пенкала, paperclips, бонбони, пари, школки и повеќе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа