Маите M. C. Бои Biker Банда Мотоцикл Клуб Амблемот Извезени Back Patch Железо На (само 11,6 x 13.4)

Маите M. C. Бои Biker Банда Мотоцикл Клуб Амблемот Извезени Back Patch Железо На (само 11,6 x 13.4)

DEN 912.00

Достапност

ЛЕПЕНКА НА ЗАДНИОТ ДЕЛ.Сет вклучува 2 парчиња : Топ банер "МАИТЕ М. В." : само 11,6 x 4.9 инчи (29.5 x 12.4 сантиметри) Biker : 10.8 x 9.8 инчи (27.5 x 25 сантиметри).СВЕТЛА АКЦЕНТ - печ ќе изгледа одлично на облека и додатоци, привлекување на внимание и потенцирање на вашиот стил и личност.УКРАСУВАЊЕ - печ ќе изгледа одлично на т-маици, поло маици, јакни, ранци, чанти, фармерки, итн.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - овој patch е многу погодна за љубителите на Маите М. В. Секој сака да добиваат подароци со омилени ТВ серии. 100% КВАЛИТЕТ - сè минува низ рацете на мајсторот.Ние контрола на целиот процес од избор на ткаенини и конци за пакување на готовите производи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа