ГМ Вистински Делови 20853730 Мобилен Телефон и GPS Навигација Антена База

ГМ Вистински Делови 20853730 Мобилен Телефон и GPS Навигација Антена База

DEN 906.72

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема GPS Антената База е ГМ-се препорачува замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : тело-електрични и осветлување.Оваа оригинална опрема база ќе обезбеди исти перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа