BBCVTREQALead-слободен кристал decanter виски decanter Виски Decanter, Decanter Carafe за Виски, Ликер, Вотка, Вино Или Бурбон, Идеален Како Подарок, 750Ml виски очила Електрични decanter, црвено ви?

BBCVTREQALead-слободен кристал decanter виски decanter Виски Decanter, Decanter Carafe за Виски, Ликер, Вотка,

DEN 3674.88

Достапност

Тоа исто така може да се користи за да се одржи на вода, сок, сок, мраз, чај и други пијалоци.Нашето вино pourers може да се прошири атмосфера, подобрување на чистота, арома и вкус.Lead-free кристал decanter set-совршен баланс на одржување на вино стакло, домот допир на купот се справи помеѓу прстите, на прекрасниот кристално ѕвоно на работ на чашата и мирис на вашиот омилен вино, подобрување на вашата храна и вино искуство, и се многу широко се користат За нашата свадба банкети, роденден партии, high-end приеми, неколку свеќи вечери, семејни дружења, high-end ресторани и барови, итн.Тоа може да се користи како подарок, сувенири со пријатели околу вас кои сакаат добро вино, да татковци, пријател.КРИСТАЛНО СТАКЛО - Ова е виски шише со модерните и ултра-транспарентно јасност, со цел да се нагласи виски познавачите и било виски аристократски темперамент.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа