BCW Чудовиште Складирање Кутија, Има 3,200 Стандардна Големина Тргување Картички, 200 Фунти Тест Сила (1-Count)

BCW Чудовиште Складирање Кутија, Има 3,200 Стандардна Големина Тргување Картички, 200 Фунти Тест Сила (1-Count)

DEN 407.76

Достапност

(1-Count) BCW Материјали Чудовиште Складирање Кутија со капак (се продава unassembled).Димензии : Надворешноста 15-5/8" x 13-1/4" x 4" Внатрешни работи 14" x 12-3/4" x 3-7/8".Има 3200 стандардна големина тргување картички и 4560 колекционерски игри картички.Изградени од бел брановидни хартија и да има 200 lb.тест сила.Користете го ова поле за чување и заштита на изборот за трговија картички.Опис на производот (1-Count) BCW Материјали Чудовиште Складирање Кутија со капак (се продава unassembled) Од Производителот На BCW Складирање Кутија е со највисок квалитет, повеќето конкурентни цени картонска кутија за складирање на пазарот денес.Тие се изградени од бел брановидни хартија и да има 200 lb.тест сила.Користете го ова поле за чување и заштита на изборот за трговија картички, како што се : безбол картички, кошарка картички, фудбал картички, Магијата На Собирање, VS, Yu-Gi-Oh, Pokemon, Dragonball Z и други.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа