К Алатка Меѓународни Магнетна лента со алатки Полица, Послужавник и Носителот; 4-Парче Сет. Силни Магнети, Разноврсна за Различни Употреба, Одлична за Продавница ил?

К Алатка Меѓународни Магнетна лента со алатки Полица, Послужавник и Носителот; 4-Парче Сет. Силни Магнети,

DEN 1079.76

Достапност

Сетот вклучува и 6" и 12" полиците.Пепелниците имаат екстра јаки гума обложени магнети за не-нула примена и употреба. [МАГНЕТНИ] лента со алатки може да се стега за било какви метални површината во рамките на својата продавница, гаража или склад.Лента со алатки може да се држиме за било какви метални површината во рамките на својата продавница, гаража или склад.Совршен за чување на широк спектар на алатки.Пепелниците имаат екстра јаки гума обложени магнети за не-нула примена и употреба.Сет вклучува : 6" правоаголник послужавник, 12" правоаголник послужавник, 2-парче хартија крпа носителот, 3 спреј може да носителот со 7 шрафцигер дупки.Ова 4-парче магнетна лента со алатки лента е опремен со 4 високо functionable и практични карактеристики.Сет вклучува : 6" правоаголник послужавник, 12" правоаголник послужавник, 2-парче хартија крпа носителот, 3 спреј може да носителот со 7 шрафцигер дупки.Сетот вклучува и 6" и 12" полиците.Постоечкиот дизајн.Совршен за чување на широк спектар на алатки.Премиум метал.БЕЗ ЗАВРТКИ.Обложен Материјал кој ќе не нула вашиот алатка кутија.Елегантен и едноставен.БЕЗ ДУПЧЕЊЕ.Лента со алатки може да се стега за било какви метални површината во рамките на својата продавница, гаража или склад.Идеален за употреба во гаражи, работилници и механичар продавници. [ПРАВОАГОЛНИК КОЦКИ] К Алатка има обезбеди две правоаголник shelfs.[4-ПАРЧЕ СЕТ] Ова 4-парче магнетна лента со алатки лента е опремен со 4 високо functionable и практични карактеристики.К Алатка има обезбеди две правоаголник полиците. [ХАРТИЕНА КРПА НОСИТЕЛОТ] К Алатка магнетен држач поставите доаѓа со 2 хартиена крпа на сопствениците.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа