Autumnal Остава Жолта Портокал Зелена Црвена Алатка Торбичка Џебови Работа Организатор Торба Алатка Држачот за Столар, Изградба, Handyman и Електричар Алатка Торба Сет

Autumnal Остава Жолта Портокал Зелена Црвена Алатка Торбичка Џебови Работа Организатор Торба Алатка Држачот

DEN 1896.00

Достапност

Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа