Crayola Маркер и Акварел Подлога 8 x10 Инчи , на 50 страници Бела

Crayola Маркер и Акварел Подлога 8 x10 Инчи , на 50 страници Бела

DEN 88.56

Достапност

Овој пакет содржи еден 8x10in, хартиена подлога.Педесет тешки, светли бели ливчиња.На Crayola Маркер & Акварел Pad нуди деца многу креативни белиот простор!Постојат педесет 8" x 10" светли бели листови кои се совршени за боење со Crayola Маркери или слика со Crayola Акварели.Постојат дури и проектна идеја во внатрешноста за да добиете деца почеток.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа