KidKraft Мушка Лавиринт Коцка, Подарок за Возраст од 12-24 mo 10.6 x 10.5 x 19.6

KidKraft Мушка Лавиринт Коцка, Подарок за Возраст од 12-24 mo 10.6 x 10.5 x 19.6

DEN 1199.76

Достапност

Погоден за деца 12+ месеци.Мушка лавиринт со парчиња од цврсто дрво.Песна лавиринт со шест различни парчиња, за да се движат.Обликот sorter.Interlocking брзини.Горниот панел се отстранува за вграден во меморија.Нема собрание потребно.Kid Kraft Мушка Лавиринт Коцка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа