YUTRD ZCJUX Зима Мажите Дуксери Маскирани Панталони Поставите 68% Памук Голема Големина Тренерки Поставите Спортски Streetwear Спортски Sweatshirt (Боја : Црна, Големина : 5XL Големи

YUTRD ZCJUX Зима Мажите Дуксери Маскирани Панталони Поставите 68% Памук Голема Големина Тренерки Поставите

DEN 13130.16

Достапност

Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。.Издание тип : мода/спорт/рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。Издание тип : мода/спорт/рекреација。Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.* Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат.M (50 - 60kg) L (60 - 70kg) XL (67 - 77kg) XXL (75 - 85kg) XXXL (82 - 95kg)4 XL (92.5 - 105kg)5 XL (102 - 115kg)6 XL (112.5 - 125kg)7 XL (122 - 137kg)8 XL (130 - 150kg)Забелешка : 1.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 2.Бидејќи на осветлување и екранот,таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме understand3. 1-3cm грешка е можно.(Ако не сте сигурни дека големината, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа