Altair Мажи Жени Памук 100 Кошула, Панталони Поставите Зен-Будистички Meditating Облека BTS Jungkook Фузија Модерен Стил Hanbok

Altair Мажи Жени Памук 100 Кошула, Панталони Поставите Зен-Будистички Meditating Облека BTS Jungkook Фузија

DEN 2061.60

Достапност

100% Памук.Копче затворање.големина - ве молиме бидете сигурни да се провери на оваа големина во објектот фотографии, големината може да биде различен од вашата големина.Таму може да биде грешка на 1~3cm. (Овој објект е само обезбедени од страна на altairvega).добро за Зен медитација Облека униформа, Храмот, јога облека, секојдневен облека (★Ние сме секогаш да се моли дека сите луѓе се носи оваа облека се во мир на умот и среќа).материјал - памук 100% , не еластична, толку удобно, добро за пролет, на есен.кошула и панталони во собата.Можете да се види квалитетот на овој објект во рачно изработени жаба копчиња.ова е парче обоена ткаенина производ, се мијат одделно со рака во топла вода, бојата може да трае до 1~3 миење.Ние, исто така, имаат S големина, и розова, лубеницата зелена, црвена кафеава, пурпурна, виолетова, сина, сина, каки боја, ако е потребно, контактирајте со нас.Ако имате тешкотии при изборот на големината, кажете ни ја вашата висина, половината, тежина, тогаш ние можеме да ви кажам право големина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа