Russell Атлетик Дпи Моќ Crewneck Sweatshirt

Russell Атлетик Дпи Моќ Crewneck Sweatshirt

DEN 490.32

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ребрести поврзана ракави и корселе.Страна gussets. "R" Russell Атлетик логото табот на левиот раб.Russell Атлетик знае суичери.Theyve е што ги прави повеќе од 80 години.На Russell Атлетик Дпи-Моќ Руно Екипажот Sweatshirt карактеристики на влага-wicking ткаенина, три-крај руно, и rib поврзана ракави и корселе.Остане сув како што се потам во оваа класична crewneck sweatshirt за време на зимскиот тренингот и биде удобно за време на вашиот пост-тренингот lounging.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Спорт Onda Full-Zip Sweatshirt
  • Новак

Спорт Onda Full-Zip Sweatshirt

DEN 775.92

Twillснимени вратот 2x2 rib поврзана ракави и корселе.Setво ракавите.Пред коса црта џебови.Мешавина на атлетик