Под Оклоп Мажите Armour Руно Солидна Качулка

Под Оклоп Мажите Armour Руно Солидна Качулка

DEN 1087.44

Достапност

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Прилагодлив, crossover худ изградба.Пред кенгур џеб.Еластична обврзувачки за манжетни.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Прилагодлив, crossover худ изградба.Пред кенгур џеб.Еластична обврзувачки за манжетни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Спорт Onda Full-Zip Sweatshirt
  • Новак

Спорт Onda Full-Zip Sweatshirt

DEN 775.92

Twillснимени вратот 2x2 rib поврзана ракави и корселе.Setво ракавите.Пред коса црта џебови.Мешавина на атлетик